Лановецький район, Тернопільська область

Семінар для суб'єктів господарювання

Відповідно до попередньо проведених перемовин між обласною державною адміністрацією та Європейським банком реконструкції та розвитку, у червні 2017 року в області заплановано проведення семінару для суб'єктів підприємницької діяльності стосовно можливостей надання фінансово-кредитної та грантової підтримки від Європейського банку.

У зв'язку з вищезазначеним можна звернутися в Борсуківську сільську раду, яка вподальшому надасть перелік зацікавлених суб'єктів господарювання-виробників в департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації.

Потрібно подати наступну інформацію:

- назву суб'єкта господарювання

- зазначити сферу здійснення господарської діяльності

Інформацію можна подати на електрону скриньку Борсуківської сільської ради: borsuky.sr@gmail.com

Інформацію подати до 20 травня 2017 року.

Детальну інформацію щодо визначеного часу та дати запланованого заходу буде повідомлено додатково.