Лановецький район, Тернопільська область

Відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту у село Борсуки

28 листопада 2017 року з 11.00 год. у селі Борсуки для жителів Борсуківської сільської об’єднаної територіальної громади, за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда Кольцова та працівників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області, відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту з питань правового інформування населення.

Жителі громади матимуть можливість отримати відповіді на питання, що їх цікавлять особисто.

З графіком  роботи  мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

Юстиція – відкрита для людей!

Начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

Едуард Кольцов

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області

Ірина ХОНДОГІЙ