ІІ Форум об'єднаних територіальних громад

Дата: 05.12.2017 09:48

4 грудня (понеділок) в Києві відбувся ІІ Форум об'єднаних територіальних громад за участі Прем'єр-міністра України В.Гройсмана.

Основною метою Форуму було визначення потреб та можливостей територіальних громад, набуття навичок у прийнятті управлінських рішень із урахуванням особливостей соціально-економічного розвитку територій, інвестиційного клімату, ефективності функціонування і структурних характеристик бізнес-середовища, ресурсного потенціалу, як важливих складових наповнення місцевих бюджетів, створення робочих місць та подальшого зміцнення місцевого самоврядування в цілому.

Взяв участь у даному форумі і голова Борсуківської сільської ради Іван Володимирович Друзь.