У Ланівцях відбувся особистий прийом громадян начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігорем Москаликом

Дата: 12.07.2018 11:53

В Лановецькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України прийом громадян провів начальник  Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик.

Громадяни перед пенсійного та пенсійного віку, що звернулися на прийом,

цікавили питання проведення перерахунку пенсій за вислугу років, призначення працюючим пенсіонернам при звільненні з роботи одноразової грошової допомоги, перехід з пенсії на загальних підставах на пенсію по ЗУ «Про державну службу».

Відвідувачів цікавило питання перерахунку пенсій з 01.07.2018 року.

Ігор Москалик надав вичерпну інформацію на всі поставлені питання, які цікавили громадян згідно чинного законодавства.