Перерахунок пенсій здійснено з таких підстав

Дата: 12.07.2018 15:09

Перерахунок пенсій здійснено з таких підстав:

У жовтні поточного року більшість пенсіонерів отримали підвищені пенсії. Це стало можливо завдяки ухваленню Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі - Закон 2148).

У зв’язку зі зміною показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески і яка враховується для обчислення («осучаснення») пенсій;

Із застосуванням нового розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

Із переглядом розміру пенсій, достроково призначених жінкам після досягнення 55-річного віку;

У зв’язку зі скасуванням особливого порядку виплати пенсій пенсіонерам, які працюють.

Збільшення розміру пенсії у зв’язку з її «осучасненням» у кожного пенсіонера індивідуальне, оскільки визначається з урахуванням коефіцієнта заробітку й тривалості страхового стажу кожного пенсіонера (індивідуальні показники особи) та року, коли йому призначили пенсію.