Проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах Шумської територіальної громади, Великодедеркальської територіальної громади, Борсуківської територіальної громади, Збаразької територіальної громади, Лановецької територіальної громади

Дата: 10.11.2021 13:45

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» (м. Хмельницький), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель лісогосподарського та сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Шумської територіальної громади, Великодедеркальської територіальної громади, Борсуківської територіальної громади, Збаразької територіальної громади, Лановецької територіальної Кременецького району Тернопільської області у відповідності з Договором про надання послуг №1/19-21 від 09.11.2021р., укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області.

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» буде здійснювати погодження меж суміжних землекористувачів (землевласників) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землекористувачів (землевласників) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресами розташування відповідних сільських рад.

26 листопада 2021 р.

09:00  -