Знову сумна звістка сколихнула Борсуківську громаду. Загинув наш захисник із с.Маневе - Стецюк Руслан Анатолійович!

Дата: 06.10.2022 14:37

Загинув наш захисник із с.Маневе - Стецюк Руслан Анатолійович 10.10.1978 року народження.

Біда не приходить одна. Односельці ще не оговтались від одного похорону, а вже знову маємо загиблого воїна.

Руслан був кулеметником кулеметного взводу військової частини А4084 і воював у Миколаївській області. 3 жовтня в період з 05:55 по 08:45, під час наступальних дій противника з метою відновлення раніше втрачених позицій неподалік населеного пункту Мирне, внаслідок обстрілу з танків та ворожої артилерії отримав поранення не сумісне із життям.

Не сила це навіть писати, але у загиблого залишилось п’ять дітей, а дружина носить під серцем шосту дитину.

Ворог нещадний та жорстокий… Велика сім’я чекала тата додому з війни, вірила та сподівалася на краще, але… Тепер прощатимуться і проводжатимуть в останню путь найріднішу людину…

Приносимо співчуття сім’ї та рідним загиблого!

Вічна пам’ять захиснику!