Великокусковецька ЗОШ І-ІІ ступенів

Підсумки господарської діяльності Великокусковецької ЗОШ І-ІІ ступенів за 2018 н. р.

Шлях  до  європейської інтеграції,  обраний  Україною,  зумовлює  необхідність інтенсивних  змін в усіх галузях суспільного життя. Ці  зміни обумовленні багатьма чинниками, серед яких важливе місце займають трансформаційні процеси в соціальній сфері та формування нових цілей в освіті. Сфера освіти перетворюється на стратегічну сферу  нової  демократичної  держави  та  має  бути  в  центрі  уваги  усіх  державних  і громадських кіл суспільства.

Сучасне суспільство потребує від освітянської сфери підготування молоді, здатної відповідати на виклики часу, компетентної та мобільної на сучасному ринку праці, яка має  громадянську  позицію,  здійснює  ефективну  діяльність  та  саморозвивається. Водночас потребує якісних освітніх послуг. Однак без достатнього фінансування освітньої галузі, без належної матеріально-технічної бази освітніх закладів надання якісних освітніх послуг є  неможливим.  Тому,  силами відділу освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді та спорту Борсуківської сільської ради  було покращено матеріально-технічну базу школи, а саме:

• зроблено поточний ремонт приміщення школи (рис. 1-3);
  • пофарбовано паркан (рис. 4-5);
  • встановлено газовий котел та циркулярні насоси (рис. 6-7);
  • замінено нові металопластикові вікна (рис. 8-9);
  • закуплено комплекти парт та стільців для першого класу (рис. 10);
  • в умовах  впровадження   Нової  української школи отримано:
  • набір  LEGO (рис. 11);
  • ноутбук, принтер (рис. 12);
  • інформаційну дошку (фліпчарт) (рис. 13);
  • наочні  дидактичні матеріали (рис. 14).