Тернопільська область, Кременецький район

«Безоплатна правова допомога»

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ -ПІДПРИЄМЦЯ

Державна реєстрація фізичної особи  - підприємця -  це офіційне визнання шляхом засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, про фізичну особу - підприємця.

12:59 26.07.2021

Підтвердження страхового стажу набутого за кордоном

Робота закордоном для українців уже давно не новина. Хтось  працює  на постійній основі,  хтось  на сезонних умовах. Працюючи офіційно в будівництві, сільському господарстві чи сфері послугукраїнці здобувають страховий  стаж. Однак, коли настає час виходу  на  пенсію, виникає питання  як підтвердити стаж, набутий за кордоном?  Та у  яких країнах зараховуються   періоди  роботи до  трудового стажу необхідного для призначення пенсії?

13:54 14.06.2021

Майнові права дітей, їх охорона згідно чинного законодавства України

На сьогодні питання, щодо майнових прав дитини та їх охорони залишається актуальним для українського суспільства, оскільки майнові правовідносини між дітьми та їх батьками (усиновлювачами) або піклувальниками є невід’ємною частиною сімейних відносин. Відповідно до статті 31 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) фізична особа, яка не досягла чотирнадцяти років (малолітня особа), має право самостійно вчиняти дрібні побутові правочини. Такий правочин вважатиметься дрібним, якщо він задовольняє побутові потреби особи, відповідає її фізичному, духовному чи соціальному розвитку та стосується предмета, який має невисоку вартість. Окрім цього неповнолітня фізична особа у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років  відповідно до статті 32 ЦКУ має право:

13:53 14.06.2021

ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА ДОХОДИ БОРЖНИКА

Заходом примусового виконання рішень відповідно до Закону України «Про виконавче провадження»   серед інших  є - звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника.

13:52 14.06.2021