**************

До уваги землевласників та землекористувачів!

З метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, в межах Тернопільської області діє оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, який створений  відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 11.08.2017  №472-од.

Оперативний штаб працює на постійній основі в режимі оперативного реагування на спроби незаконного захоплення земель або вирощеного урожаю,  є діючим та ефективним способом боротьби проти спроб рейдерських захоплень в нашій області та забезпечує реальний захист земель, врожаю та майна.

У разі виникнення ситуації із спроби рейдерського захоплення можна звернутися до оперативного штабу із заявою або за  телефонами гарячої лінії:

щоденно (крім вихідних днів)  з 09-00 год. до 13-00 год.

з 13-45 год. до 18-00 год.

за наступними номерами телефонів:

(0352) 25 49 38, 067 351 80 89 – перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, член оперативного штабу – Вовк Тетяна Василівна.

067 420 95 72 – завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, секретар оперативного штабу – Гетьман Людмила Петрівна.

***********************

У Мінсоцполітики пояснили, як отримати зекономлену субсидію

Для отримання зекономленої суми субсидії необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

"Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу", - йдеться у повідомленні.

Як наголошується, субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

"Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення", - повідомляє прес-служба.

"Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим", - наголосили в Мінсоцполітики.

Як відомо, Кабінет міністрів 26 квітня прийняв рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій.

Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що вже до вересня родини, що зекономили Україні гроші по субсидіях на газ й електроенергію, отримають від держави до 700 гривень компенсації.

Економічна правда

Що треба зробити для виплати аліментів?

Павло Дмитровичу, роз’ясніть, будь ласка, як стягнути аліменти з колишнього чоловіка? Ми не проживаємо разом понад один рік, батько дитину майже не бачить та матеріально не підтримує. Дякую за відповідь.

15:47 13.02.2019

Оголошення про припинення ведення Міністерством юстиції України та Головними територіальними управліннями юстиції в областях Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення

09:27 05.02.2019

Патронат над дитиною:коротко про головне

31 січня 2019 року Тернопільський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, на базі Тернопільського регіонального центру передпідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади,органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, організувала проведення семінару на тему "Послуга патронату, як елемент деінституалізації" за участю представника МБО "Партнерство кожній дитині" Лариси Стриги.  Під час семінару розглядалися питання: особливості організації патронату; патронатний вихователь; первиний відбір кандидатів у патронатні вихователі та їх підготовка; алгоритм ведення випадку влаштованої під патронат дитини. Колеснік Юлія Петрівна - завідувач відділу соціальної допомоги вдома, сім'ї, дітей та молоді відвідала даний семінар.

11:43 01.02.2019