Тернопільська область, Кременецький район

16 Травня, 2024 р., 15:48
Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.
10 Травня, 2024 р., 10:56
Пасічництво — це важливий аспект сільського господарства та довкілля, важливе та відповідальне заняття, яке вимагає уваги до деталей та знань.
10 Травня, 2024 р., 09:08
Звертаємо Вашу увагу, що протягом травня 2024 року на території Кременецького району розпочнеться пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин направлена на профілактику та ліквідацію захворювання на сказ (за даними Кременецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби).
09 Травня, 2024 р., 10:51
Вебсайт «Чатові онлайн» - https://chatovi.online/ розробляється командою волонтерів із Благодійної організації Ukrainian IT HUB за підтримки Акселераційної програми Act to Support проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу.
29 Квітня, 2024 р., 09:32
Великдень – одне з найбільших християнських свят, і в цей день у храмах та церквах збереться велика кількість людей. Для того, щоб під час Великодніх свят не сталося лиха, подбайте про особисту безпеку та оточуючих Вас людей, дотримуючись простих правил безпеки і поведінки :
28 Квітня, 2024 р., 16:36
Щоденно до поліції надходять заяви про вчинені шахрайства.
03 Квітня, 2024 р., 13:43
 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" 24584661  інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.