Тернопільська область, Кременецький район

Податкова заборгованість: своєчасна сплата без наслідків для платника

У другій декаді березня в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області начальник управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Манастирський під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо виникнення та погашення податкової заборгованості.

11:39 23.03.2021

Про що не повідомляють у формі №20-ОПП

Державна податкова інспекція нагадує, що відповідно до абзацу 4 п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку згідно з порядком, встановленим розд. VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588 (далі – Порядок), тобто, шляхом подання повідомлення за ф. №20-ОПП.

11:38 23.03.2021

Місцеві бюджети Тернопільщини отримали 337 тис. грн від власників елітних авто

Упродовж січня-лютого цього року платники податків Тернопілля сплатили 337 тис. грн транспортного податку. Порівняно з очікуваними надходженнями приріст цього платежу склав 69,9 відсотка. Додатково місцеві скарбниці отримали 201,7 тис. гривень.

11:38 23.03.2021

Надання медичних і ветеринарних послуг на території села: варто задуматися про застосування РРО або ПРРО

Згідно з п. 1 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО (далі – ПРРО) із створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом № 265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (далі – РК).

11:32 23.03.2021

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за лютий у повному обсязі

Учора, 16.03.2021, Фонд соціального страхування України завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за лютий, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 200 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.

12:41 19.03.2021

Самоізоляцію за кошти Фонду пройшли понад 100 тисяч працівників

З початку пандемії 100 тисяч 603 застраховані особи знаходились на оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під медичним наглядом. Станом на сьогодні Фонд прийняв на оплату відповідні листки непрацездатності для компенсації втраченого за час ізоляції заробітку на загальну суму 114,2 мільйона гривень.

12:40 19.03.2021

«Запобігти інфікуванню, вберегти людей від важких ускладнень стало питанням номер один для всіх організацій, причетних до охорони праці та здоров’я»

Кажуть, дієвість медицини послаблюється зневірою та зміцнюється надією. А надія, як відомо, не виростає на порожньому місці. Якщо хворому після розмови з лікарем не стало легше, то це не фаховий лікар. Але в сучасних реаліях, навіть вселяючи надію пацієнтам з COVID-19, медики не завжди перемагають у боротьбі з підступним вірусом. Щоразу мутуючи, інфекція захоплює все більше населення планети, збираючи сумні врожаї тих, хто не дожив до наступного ранку.  І тепер запобігти інфікуванню, вберегти людей від важких ускладнень стало питанням номер один для всіх організацій, причетних до охорони праці та здоров’я.

12:37 19.03.2021

Лікарняні і декретні фінансуються Фондом у повному обсязі, однак наявні затримки у фінансуванні

Фонд соціального страхування України виплачує лікарняні та декретні у повному обсязі. Ми робимо все можливе, аби ви отримали допомогу якнайшвидше, однак сьогодні є затримки в строках фінансування.

12:29 19.03.2021