Громадські обговорення

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань, виконавчий комітет Борсуківської сільської ради повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню проекта Детального плану території для будівництва адміністративно-побутової будівлі та дитячого дошкільного закладу в с. Борсуки Лановецького району Тернопільської області.

Детально ознайомитися з матеріалами проекту Детального плану території для будівництва адміністративно-побутової будівлі та дитячого дошкільного закладу в с. Борсуки Лановецького району Тернопільської області можливо в приміщенні Борсуківської сільської ради за адресою: 47412, Тернопільська область, Лановецький район, с.Борсуки, вул. Шевченка, 3.

Також ознайомитись з

«Детальний план території для будівництва адміністративно-побутової будівлі та дитячого дошкільного закладу в с. Борсуки Лановецького району Тернопільської області»

та

«Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Борсуківської сільської ради «Про затвердження містобудівної документації «Проект внесення змін до генерального плану села Борсуки »»

можна на офіційному сайті Борсуківської сільської ради borsukivska.gromada.org.ua в закладці "Офіційні документи".

Громадські слухання відбудуться 4 вересня 2017 року о 14 годині в залі засідань в приміщені Борсуківської сільської ради за адресою : 47412, Тернопільська область, Лановецький район, с.Борсуки, вул. Шевченка, 3.

Пропозиції та зауваження стосовно розробленого даного проекту Детального плану, приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту його опублікування, у виконкомі Борсуківської сільської ради за адресою : 47412, Тернопільська область, Лановецький район, с.Борсуки, вул. Шевченка, 3, тел: 4-41-42; 4-41-48, або на адресу електронної пошти: borsuky.sr@gmail.com

Відповідальна особа за проведення громадських слухань: Хміль І.Л.

Виконавчий комітет Борсуківської сільської ради.