Тернопільська область, Кременецький район

Об'єкти підвищеної небезпеки

Об’єкт підвищеної небезпеки  (ОПН) - єдиний майновий комплекс підприємства, що включає будь-які будівлі, виробництва (цехи, відділення, виробничі дільниці), окреме обладнання та джерела небезпеки, розташовані в межах території такого об’єкта, який за результатами ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки вважається об’єктом підвищеної небезпеки відповідного класу.

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про об’єкти підвищеної небезпеки"

Постанова КМУ від 13.09.2022 р. № 1030 “Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки”

Набрала чинності 16.09.2022 року.

Документом затверджений  “Порядок ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та їх обліку“.

Додатком 1 до Порядку визначені “Порогові маси небезпечних речовин для ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки”, де

у таблиці 1 додатку – “Порогові маси небезпечних речовин за індивідуальними назвами“,

а у  таблиці 2 додатку – “Порогові маси небезпечних речовин за класами небезпечних речовин та категоріями небезпеки“.

ПОСТАНОВА КМУ від 07 липня 2023 р. № 690 Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки.