Голова громади

Друзь Іван Володимирович

Народився 08 жовтня 1983 року у с. Борщівка Лановецького району Тернопільської області.

Після закінчення Борщівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Я.Горошка навчався у Тернопільському економічному університеті, який закінчив у 2006 році.

З грудня 2006 року працював старшим кредитним експертом по кредитуванню малого і середнього бізнесу у ПриватБанку.

З грудня 2013 року – помічник-консультант народного депутата України.

У травні 2014 року був призначений на посаду голови Лановецької районної державної адміністрації.

З травня 2016 року працював заступником директора КП Тернопільської обласної ради «Тернопількомунінвест».

У грудні 2016 року був обраний головою Борсуківської об’єднаної територіальної громади (Борсуківської сільської ради).

Член ВО «Свобода».

Сімейний стан: одружений, має сина.

Контактний телефон: 067-65-81-992, e-mail: vanynet@ukr.net