очищення влади

Борсуківська сільська рада Лановецького району Тернопільської області повідомляє, що 30 серпня 2017 року розпочато перевірку, передбачену Законом України “Про очищення влади”,  щодо Прибит Наталії Анатоліївної, яка є головним спеціалістом-економістом відділу фінансово-господарського забезпечення Борсуківської сільської ради.

******

Борсуківська сільська рада Лановецького району Тернопільської області повідомляє, що 30 серпня 2017 року розпочато перевірку, передбачену Законом України “Про очищення влади”,  щодо Лахманюка Олександра Володимировича, який є головним спеціалістом-бухгалтером відділу фінансово-господарського забезпечення Борсуківської сільської ради.

*******

Борсуківська сільська рада Лановецького району Тернопільської області повідомляє, що 07 червня 2017 року розпочато перевірку, передбачену Законом України “Про очищення влади”,  щодо Бондарця Валерія Михайловича, який є начальником відділу освіти, охорони здоровя, культури, туризму, молоді та спорту Борсуківської сільської ради.

*******

Борсуківська сільська рада Лановецького району Тернопільської області повідомляє, що 01 червня 2017 року розпочато перевірку, передбачену Законом України “Про очищення влади”,  щодо Світюк Тетяни Юріївни, яка є начальником відділу земельних відносин, будівництва та архітектури, житлово-комунального господарства, транспорту, зв'язку та благоустрою Борсуківської сільської ради.