Борсуківська громада
Лановецький район, Тернопільська область

Новини

Йорданські купання в Борсуківській громаді

Дата створення: 19:49 19.01.2018

        Хрещення Господнє або як його ще називають Йордана – це велике православне та греко-католицьке свято, яке українці відзначають з давніх давен. До наших днів дійшло безліч традицій, вірувань, обрядів та народних прикмет, що передаються з покоління в покоління. Назва свята говорить сама за себе – коли Ісус досяг 30-річного віку, він був охрещений Іваном Хрестителем у річці Йордан.

Солодкі подарунки дітям воїнів АТО

Дата створення: 19:33 19.01.2018

Церковні хористи громади вітали з Хрещеням Господнім

Дата створення: 19:16 19.01.2018

        Різдво Христове – це свято нашої духовності, свято милосердя, свято давнє і вічно молоде. Різдвяні свята починаються колядками на Святвечір. Вони тривають до Василевого щедрого вечора і далі до Водохреща. У колядках багато мудрості, доброти, людських почуттів. Славлять у них господаря, господиню, славлять Христа і працьовиті руки хліборобів.

Колядки у Борсуківській сільській раді

Дата створення: 11:28 10.01.2018

         Одне з найтепліших для душі родинних свят в Україні – це Різдво. Цього дня навідують близьких родичів, вшановують померлих предків, згадують хресних батьків. А молодь та діти йдуть колядувати та розігрувати вертеп.

Борсуківська ОТГ придбала автобус

Дата створення: 00:18 24.12.2017

Борсуківська обєднана громада придбала автобус. Це дасть можливість возити учнів громади на олімпіади, конкурси, змагання та дасть можливість розвивати нашу культуру та туризм. Це вже третє велике придбання техніки за рік.