Тернопільська область, Кременецький район

Накази

10:42 15.04.2021

Наказ № 43-од "Про створення координаційної ради при відділі освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді та спорту Борсуківської сільської ради"

15:39 09.04.2021

09:16 31.03.2021

Наказ №37-од "Про внесення змін до наказу відділу освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді та спорту Борсуківської сільської ради від 11.01.2021 року № 05-од «Про затвердження плану – графіка підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів закладів освіти Борсуківської сільської ради на 2021 рік»"

17:35 26.03.2021

Наказ № 35-од "Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля — наш спільний дім» у закладах загальної середньої освіти Борсуківської сільської ради"

14:36 19.03.2021

Наказ №33-од "Про проведення екологічної акції «Першоцвіти Тернопілля» в закладах загальної середньої освіти Борсуківської сільської ради"

14:24 11.03.2021