Сортування сміття в Борсуківській ОТГ: виходимо на новий рівень

ХХІ століття диктує нам свої закони. Ми стали більш трепетно ставитися до навколишнього середовища, оскільки не знаємо, як відповість нам природа на наші постійні спроби її експлуатувати. Питання зі сміттям є досить гострою і складною проблемою.

17:13 08.02.2018

Розчищаємо дороги від снігу

Надворі справжня казка. Багато снігу насипало за ніч. Для комунального підприємства "Наш добробут" чимало роботи. Сьогоднішній ранок працівники розпочали з розчищення снігу по селах громади. Перед нашим комунальним підприємством стоїть завдання розчистити усі дороги Борсуківської громади. Працівники працююють з самого недільного ранку. Робота зроблена в с. Передмірка і с. Нападівка, під'їздна і центральна дорога с. В. Куськівці і с. Синівці. Наразі техніка працює в с Борсуки, на черзі с. Борщівка. При погіршені погодніх умов готові задіяти резервну техніку.

17:33 04.02.2018

Йорданські купання в Борсуківській громаді

Хрещення Господнє або як його ще називають Йордана – це велике православне та греко-католицьке свято, яке українці відзначають з давніх давен. До наших днів дійшло безліч традицій, вірувань, обрядів та народних прикмет, що передаються з покоління в покоління. Назва свята говорить сама за себе – коли Ісус досяг 30-річного віку, він був охрещений Іваном Хрестителем у річці Йордан.

19:49 19.01.2018

Церковні хористи громади вітали з Хрещеням Господнім

Різдво Христове – це свято нашої духовності, свято милосердя, свято давнє і вічно молоде. Різдвяні свята починаються колядками на Святвечір. Вони тривають до Василевого щедрого вечора і далі до Водохреща. У колядках багато мудрості, доброти, людських почуттів. Славлять у них господаря, господиню, славлять Христа і працьовиті руки хліборобів.

19:16 19.01.2018