20 Квітня, 2023 р., 08:51
20 квітня 2023 року Борсуківська громада  зустріне загиблого воїна із с. Передмірка - Ткачука Миколу Івановича.
18 Квітня, 2023 р., 17:15
Борсуківська громада Великодні свята завершує із трагічною звісткою - на війні загинув воїн із с. Передмірка Ткачук Микола Іванович 28.04.1971 р.н.
08 Квітня, 2023 р., 14:33
Напередодні свята Вербної Неділі до Борсуківської сільської ради завітали юні волонтери із сіл Борщівка та Борсуки.
28 Березня, 2023 р., 10:51
З настанням тепла часто доводиться бачити, як люди випалюють суху траву, очерет, чагарники, тощо. Незважаючи на те, що спалювання сухостою має сезонний характер, із року в рік масштаби пожеж та їх наслідки демонструють жахливу статистику. Через сильні пориви вітру вогонь здатен долати відстань між населеними пунктами швидко та агресивно. Як показав гіркий досвід попередніх років інших областей, цілі села здатні спалахувати всього за кілька годин.
13 Березня, 2023 р., 14:30
Сьогодні відбулись навчання старост громади щодо порядку організації та ведення військового обліку призовників військовозобов'язаних та резервістів на території населених пунктів Борсуківської громади.
24 Лютого, 2023 р., 09:54
Ми прокинулися від сирен о 04:00 і наче досі не заснули…
01 Лютого, 2023 р., 09:16

30 Січня, 2023 р., 18:12
Борсуківська громада попрощалась із захисником нашої волі та свободи - Дягілевим Миколою Володимировичем.
29 Січня, 2023 р., 19:57
Борсуківська громада на колінах та з невимовним болем зустріла нашого відважного захисника, який віддав найцінніше - своє життя за волю та свободу кожного із нас.