01 Вересня, 2022 р., 08:08
23 Серпня, 2022 р., 15:41
Сьогодні у Борсуківській громаді відбулись урочистості з нагоди Дня Державного прапора та 31-ї річниці Незалежності України.
22 Серпня, 2022 р., 09:00
Патріотичні починання брата та сестри п’ятикласників Данила Волянюка та Ангеліни Швігар з допомогою матерів-сестричок Лілії Михайлівни та Ліни Михайлівни увінчались чималими вирученими коштами у розмірі 9740 гривень від продажу оберегів квітково-фруктових композицій в яких помістили фрукти, обжинкові зернові колосся, лікарські трави та квіти. Діти жваво продавали ці обереги напередодні 19 серпня, коли християни відзначають Яблучний-– другий з трьох Спасів , свята Преображення Господнього, щоб покупці змогли їх освятити в церковному храмі. Здавна люди вірили, що освяченні вони мають Божу Благодать та Опіку, а це особливо необхідно для наших воїнів -Захисників.
28 Липня, 2022 р., 12:12
Сьогодні Ми, вільні та незламні українці, вперше відзначаємо День Української Державності.