08 Червня, 2023 р., 09:19
08 червня 2023 року Борсуківська громада зустріне тіло загиблого воїна із с. Великі Кусківці - Арабського Володимира Богдановича
02 Червня, 2023 р., 08:22
Генеральна Асамблея ООН 19 серпня 1982 року заснувала Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. Він відзначається щороку 4 червня.
10 Травня, 2023 р., 14:10
Відповідно до протоколу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кременецькій районній військовій адміністрації від 09 травня 2023 року оголошено неблагополучним щодо захворювання на сказ і накладено карантинні обмеження на село Передмірка Борсуківської територіальної громади та прилеглі до села лісові та польові угіддя.
20 Квітня, 2023 р., 15:59
Борсуківська громада на колінах зустріла тіло загиблого захисника із с. Передмірка - Ткачука Миколи Івановича. Гіркі сльози, розпач та біль, смуток та скорбота були у очах кожного, хто зустрічав вбитого військового…