Додаткова інформація

Як регулюється  тимчасовий виїзд дитини за кордон при наявності боргу зі сплати аліментів?

Пане Міністре, вітаю Вас! Напередодні новорічних та різдвяних свят хочу поїхати з дитиною на відпочинок за кордон, але колишній чоловік крім того, що не платить аліменти, так ще й відмовляється надати нотаріальну згоду на виїзд дитини за кордон. Я чула, що є якісь умови для виїзду з дитиною за кордон без його згоди. Будь ласка, поясніть!

10:52 26.12.2018

До уваги страхувальників!

Роз’яснення для страхувальників щодо подання звітності до Фонду соціального страхування України

10:41 19.12.2018

Коли роботодавець може звільнити працівника?

Пане Міністре, звертають до Вас за порадою. Я інвалід ІІ групи, нещодавно була звільнена з роботи із причини встановлення групи інвалідності та відсутності вакансії для осіб з обмеженими можливостями на підприємстві. На мою думку таке звільнення є незаконним. Дуже прошу, порадьте, що мені робити та чи дійсно були підстави для мого звільнення? Дякую.

14:23 14.12.2018