Строки подання скарг у сфері державної реєстрації

Строки подання скарг у сфері державної реєстрації   Особа, яка вважає, що її права у сфері державної реєстрації порушено, може оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації прав до Міністерства юстиції України, його територіального органу або до суду. Як передбачає частина третя статті 37 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та частина 3 статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України та його територіальних органів протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення, що оскаржується, або з дня, коли особа дізналася чи могла дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи бездіяльністю.

09:57 05.04.2019

Що є основою для виникнення трудових правовідносин?Що таке трудовий договір?Як укладається трудовий договір?

Вітаю, шановний Міністре! Мені 21 рік, шукаю першу роботу після закінчення ВНЗ. Розкажіть, будь ласка, на що потрібно звернути увагу під час працевлаштування?

12:58 02.04.2019