Додаткова інформація

Що є основою для виникнення трудових правовідносин?Що таке трудовий договір?Як укладається трудовий договір?

Вітаю, шановний Міністре! Мені 21 рік, шукаю першу роботу після закінчення ВНЗ. Розкажіть, будь ласка, на що потрібно звернути увагу під час працевлаштування?

12:58 02.04.2019

Як перевірити себе у списках виборців?Як змінити місце голосування?Які документи потрібні для зміни місця голосування?

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть будь-ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно?

12:57 26.03.2019