Патронат над дитиною:коротко про головне

31 січня 2019 року Тернопільський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, на базі Тернопільського регіонального центру передпідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади,органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, організувала проведення семінару на тему "Послуга патронату, як елемент деінституалізації" за участю представника МБО "Партнерство кожній дитині" Лариси Стриги.  Під час семінару розглядалися питання: особливості організації патронату; патронатний вихователь; первиний відбір кандидатів у патронатні вихователі та їх підготовка; алгоритм ведення випадку влаштованої під патронат дитини. Колеснік Юлія Петрівна - завідувач відділу соціальної допомоги вдома, сім'ї, дітей та молоді відвідала даний семінар.

11:43 01.02.2019

Що таке податкова соціальна пільга (ПСП)?

Пане Міністре! Я мати-одиначка, виховую двох малолітніх дітей. Працюю на 0,5 ставки у маленькому підприємстві. Отримую мінімальну заробітну плату. Більше доходів немає. Скажіть будь ласка, чи маю я право на податкову пільгу? Дякую!

10:32 29.01.2019