14 Серпня, 2018 р., 14:55
Умови звернення до Європейського суду з прав людини
14 Серпня, 2018 р., 14:55
Пане міністре, 2 роки відслужив в АТО. Знаю, що можу отримати земельну ділянку. Куди для цього звертатися?
14 Серпня, 2018 р., 12:26
Визначення стадії розгляду заяви поданої до
14 Серпня, 2018 р., 12:25
Повідомляємо Вас про те, що Державне підприємство "Українські спеціальні системи", Адміністратор Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, попереджає про розміщення в мережі Інтернет фішингового порталу Реєстру. Фішинговий ресурс розташовано за адресою portal.nazk.org.ua
14 Серпня, 2018 р., 09:35
Чоловік мені не платив аліментів більше 2 років і заборгував майже 100 тисяч гривень. Чи правда, що тепер він матиме заплатити набагато більше? Дякую за відповідь.
01 Серпня, 2018 р., 10:53
Спрощена процедура державної реєстрації речових прав у разі втрати чи пошкодження правовстановлюючих документів
01 Серпня, 2018 р., 10:52
Про юридичну допомогу учасникам
30 Липня, 2018 р., 12:44
Пане міністре, вітаю Вас! Багато в новинах говорили про те, що після прийняття законів про аліменти сильно зміняться правила про те, як виїхати з дитиною за кордон. Навіть казали, що можна буде поїхати з дитиною на море й тим, хто за рішенням суду живе не з дитиною. Я живу окремо і дуже хотів би знати, які нові правила виїзду і чи можу я поїхати на відпочинок з сином?
30 Липня, 2018 р., 09:25
Що передбачає другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває?
26 Липня, 2018 р., 11:37
Шановні пенсіонери!