Розвиток молодіжного дозвілля

Дата: 19.02.2018 08:59

Все в цьому світі має розвиватися і не повинно стояти на місці. Як відомо, самим головним у світі є розвиток, адже завдяки ньому люди починають реально набагато краще жити. Саме з цієї причини особливо цінуються ті, хто сприяє розвитку, а не стоянню на місці. Однією з категорій населення є молодь. Роль молоді в державі є однією з найбільш важливих, тому що молодь здатна надавати дію, що веде до розвитку. Задля розвитку молодіжного дозвіля для клубу села Великі Кусківці був закуплений тенісний та більярдний столи. Білярдний стіл був куплений завдяки свівфінансуванню жителів села та борсуківської сільської громади.