Прем'єрний показ фільму "Кіборги"

Дата: 02.03.2018 09:05

Цих вихідних в приміщені школи (с.Борсуки та с.Борщівка) відбувся прем'єрний показ українського повнометражного фільму "Кіборги" (режисер Ахтем Сеітаблаєв). Фільм про справжніх героїв -оборонців Донецького аеропорту.
Наталя Музичук, заступник генерального директора "Фірми "КІНОДНІСТЕР"", презентувала данний фільм усім присутнім. В залі, незважаючи на мороз за вікном, зібралося чимало охочих переглянути фільм.
Сюжет розгортається в контексті загону бійців з шістьох чоловік, що прибули на ротацію і які утримують один з базових рубежів величезного терміналу. Фільм не про війну, а про - Людину в контексті війни. Ємоційність картини не залишила байдучим жодного присутнього.