Розпочато новий навчальний рік

Дата: 06.09.2017 10:45

1 вересня розпочато новий навчальний рік у шести школах Борсуківської громади. За шкільні парти сіли 409 учнів, з них 40 першокласників та 11 випускників (Борсуківська та Борщівська ЗОШ).

У всіх школах свято 1 вересня відвідали голова Борсуківської ОТГ Іван Володимирович Друзь та начальник Відділу освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, молоді та спорту Борсуківської сільськлої ради Валерій Михайлович Бондарець, які виступили із привітальними словами, побажавши учням успіхів у навчані, а вчителям та батькам терпіння.