Переможець конкурсу

Дата: 18.01.2018 10:47

Борсуківська сільська рада повідомляє, переможцем конкурсу на проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Борсуківської сільської ради, а саме першого поверху нежитлової будівлі сільського амбулаторного пункту Борсуківської сільської ради (зал реалізації готових лікарських матеріалів площею 32.71 м2., коридор площею 6,34 м2 ) по вул.Шевченка,3. с. Борсуки, Лановецького району Тернопільської області із фізичною особою - підприємцем Кучмою Мар’яном Ярославовичем (м.Збараж, вул. Симоненка,19).