U-LEAD з Європою "Підтримка реформи децентралізації в Україні"

Дата: 20.04.2017 10:58

12-13 квітня 2017 року в м.Тернополі відбувся тренінг для ОТГ Тернопільської області "Ефективний проектний менеджмент для залучення ресурсів та реалізація проектів" в рамках проекту "Підтримка реформи децентралізації в Україні". На цьому тренінгу були присутні працівники Борсуківської ОТГ: Іван Володимирович Друзь - голова Борсуківської сільської ради; Гудим Олександр - інспектор з питань культури, туризму, молоді та спорту; Лахманюк Олександр - інженер-програміст.

На тренінгу із вступним словом виступили Олег Валов - заступник голови Тернопільської ОДА; Віктор Литвинчук - директор ВП Центру розвитку місцевого самоврядування у Тернопільській області; Анна Гайдучок - менеджер регіонального хабу у Львові проекту "U-LEAD".

Тренінг проводили експерти: Анастасія Лепуга - заступник директора комунальної установи Інститут міста (м.Львів) та Тетяна Татарчук - директор ВП Центру розвитку місцевого самоврядування у Чернівецькій області.