Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 30.08.2017 11:03

Інформація

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної власності Борсуківської сільської ради Лановецького району.

Мета проведення незалежної оцінки- визначення ринкової вартості об’єкта для проведення конкурсу на право оренди та укладення договору оренди.

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення другого поверху Борсуківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Борсуківської сільської ради площею 15.618 м2., та допоміжне приміщення 2,76 м2.

Місцезнаходження об’єкта: вул.Шевченка,3. с. Борсуки, Лановецького району Тернопільської області.

Балансоутримувач: Борсуківська сільська рада.

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності є наявність:

-відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства;

-досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;

-переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

-письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

-заяву про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

-копії установчого документа претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

-копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;

-письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки  майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

-копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

-інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

-згода на обробку персональних даних.

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт та пропозицію щодо строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурс відбудеться 29 вересня 2017 року о 10-ій годині у приміщенні Борсуківської сільської ради за адресою: Тернопільська область, Лановецький район с.Борсуки, вул.Шевченка, 3, тел. 4-41-48.

Документи на участь у конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою по 28 вересня 2017 року 18.00 год. включно.

Отримати додаткову інформацію та подати заяву можна за адресою :