День Пам'яті та примирення

Дата: 10.05.2017 11:12

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. День пам'яті та примирення — пам'ятний день в Україні, що відзначається з 2015 року 8 травня, в річницю перемоги над нацизмом у Європі. Цього року день пам’яті та примирення у с. Нападівка  розпочався панахидою у Храмі Казанської ікони Божої Матері. Опісля, школярі та молодь села  подякували усім ветеранам нашої країни за великий жертовний подвиг, подарувавши зворушливі номери.

Тепер ми як ніколи розуміємо ціну мирного неба. Реальність засмучує ….в нас  з’являються нові ветерани. Та ми віримо в краще. Віримо в мир і спокій на нашій великій єдиній державі.