Колядки у Борсуківській сільській раді

Дата: 10.01.2018 11:28

Одне з найтепліших для душі родинних свят в Україні – це Різдво. Цього дня навідують близьких родичів, вшановують померлих предків, згадують хресних батьків. А молодь та діти йдуть колядувати та розігрувати вертеп.

Борсуківську сільську раду також  не оминули колядники. Першими з колядою завітали учні Великокусковецькоі ЗОШ . Діти зобразили основних персонажів різдвяного вертепу, заспівали колядку, побажали усім присутнім миру та благополуччя.

«Коли вночі у дім, квартиру, хату
Прийде Різдво, ялинка і вогні -
Згадай хоч на хвилину про солдата,
Який в окопі мерзне на війні».

Такими рядками розпочали свій вертеп колядники Борсуківського будинку культури. Гучна різдвяна колядка нагадала про те, що там далеко в окопах мерзнуть наші хлопці, захищаючи наш сімейний затишок.

Святковий вертеп покликаний донести до усіх християн важливість народження Христа. Саме його любов, терпеливість, значущість покликана розбудити в серці кожної людини доброту та милосердя. Різдво Христове – родинне свято, у всіх його значеннях. Ми святкуємо його в тісному сімейному колі, об’єднуючи веселою колядою усю Україну. З хати в хату колядники несуть благу новину господарям. «Христос народився!» гучно вітаються колядники, «Славімо його!» доноситься  у відповідь, а з цими словами кожну оселю наповнює незабутній дух Різдва.

Зі своєї сім’ї, з родини іде у світ людина і несе в нього своє серце, наповнене добротою і любов’ю, відчуттям краси і справедливості. Тому не забувайте своє коріння і традицій своїх родин, щоб наші діти достойно могли передати їх і своїм предкам.

Христос Народився! Славімо його!