Останній дзвоник

Дата: 30.05.2017 11:35

30 травня 2017 року у всіх школах Борсуківської громади відбулося свято "Останнього дзвоника".

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Це свято підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам.

У всіх школахт Борсуківської ОТГ свято останнього дзвоника відвідав голова громади Іван Володимирович Друзь. Він у вітальному слові привітав учнів, вчителів та батьків, які були присутні на урочистостях. Також він вручив грошові винагороди кращим учням, які у інтелектуальних конкурсах або спортивних змаганнях гідно представили свої школ, а одже і Борсуківську громаду загалом.