День пам'яті та примирення

Дата: 10.05.2017 11:46

Відповідно до Указу Президента Українивід 28.03.2017 року №84/2017 "Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другійсвітовійвійні»", на виконаннярозпорядженняголовиоблдержадміністраціївід 14.04.2017 року №209-од «Про відзначення в області Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другійсвітовійвійні», розпорядженняголовирайдержадміністраціївід 18.04. 2017 року № 127-од «Про відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другійсвітовійвійні», наказу відділу освіти, молоді та спортуЛановецької РДА  «Про відзначення у навчальних закладахрайону  Дня пам’яті та примиренняі 72-ї річниці перемоги над нацизмому Другійсвітовійвійні» від 28.04.2017р. № 122-од, з метою гідноговшанування подвигу Українського народу у Нападівській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено лінійку-реквієм«Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!».

Після молебену у  храмі Казанської Ікони Божої Матері учні школи висловлювали слова вдячності ветеранам Другої світової війни та учасникам АТО, інсценізували баладу «… На місячній доріжці», виконували патріотичні пісні. На урочистостях були присутні голова Борсуківської сільської ради Друзь І.В.,  воїни АТО та жителі с. Нападівки.