Прибирання спільними зусилями

Дата: 28.04.2017 12:38

У четвер, 27 квітня 2017 року, спільними зусилями працівників Борсуківської сільської ради, Борсуківської ЗОШ та АЗПСМ с.Борсуки було здійснено приберання території неподалік школи. У той час коли одні збирали сміття (пластик, скло та інше) у мішки, інші здійснювали обрізку кущів та посохлих дерев.

Сміття виявилось чимало, про що свідчить зібраний повний тракторний причіп сміття. Проте результат прибирання вартий затрачених зусиль.

Зі слів сільського голови, І.В. Друзя, це лише початок спільним толокам у громаді. Борсуки стали першими. Надалі спільні прибирання територій будуть відбуватися у інших селах громади.

Ця толока показала, що спільними зусилями (а охочих зібралося чимало) можна робити великі справи.