НАПАДІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ КЛУБ ВЗЯВ УЧАСТЬ У МИСТЕЦЬКО-ХРИСТИЯНСЬКОМУ СВЯТІ «КОЛЯДУЄ ЛАНОВЕЧИНА»

Дата: 17.01.2018 12:51

Уже традицією для Лановецького району стало святкування Різдва Христового у стінах районного будинку культури. Тож цьогоріч гучними віншуваннями та колядками загомоніли вертепи з майже усіх сіл нашого краю, об’єднавшись в єдиному, мистецько-християнському святі – «Колядує Лановечинна».  16 січня на цьому святі колядували і «наші» колядники. Вже вдруге Нападівський сільський клуб бере участь в даному святі. Діти   продемонстрували на районній сцені дитячий вертеп. Колядками та віншуваннями діти хотіли донести до усіх присутніх радість народження Христа. Чимало випробувань випало на долю України, та тільки з любов’ю та вірою в Бога, ми зможемо подолати будь-які труднощі.