Переможець конкурсу на оренду майна комунальної власності Борсуківської сільської ради

Дата: 14.11.2017 12:53

Борсуківська сільська рада повідомляє, переможцем конкурсу на оренду майна комунальної власності Борсуківської сільської ради, а саме нежитлового приміщення другого поверху Борсуківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Борсуківської сільської ради площею 15.618 м2., та допоміжного приміщення 2,76 м2 по вул.Шевченка,3. с. Борсуки, Лановецького району Тернопільської області визнати фізичну особу - підприємця Костюка Олександра Степановича (м.Ланівці, вул. Залізнична,2).