В Борсуківській громаді відбулись панахиди за загинувшими у Другій Світовій Війні

Дата: 08.05.2017 13:21

Фото без опису7 та 8 травня у всіх селах Борсуківської громади було відправлено панахиди біля Пам'ятників Воїнів загинувших у Другій Світовій Війні у пам'ять про загинувших односельчан. 7 травня урочистості відбулися у Синівцях, Великих Кусківцях та Передмірці, а 8 травня у Борщівці, Нападівці та Борсуках.

Жодного із цих заходів не пропустив Борсуківський сільський голова Іван Володимирович Друзь, який у своїх виступах наголошував про необхідність пам'ятати подвиг односельчан, які пожертвували життям заради майбутніх поколінь.

З кожним роком скорочується число живих учасників Другої Світової ВІйни. У громаді таких залишилось двоє: Бак Трохим Адамович із села Борщівка та Крук Григорій Лукич із села Великі Кусківці. На урочистостях їм дякували за їх подвиг, бажали міцного здоров'я, ще довгих років життя та вручили в подарунок продуктові набори.