День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2017 13:58

8 травня 2017 року у Борщівській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Я. П. Горошка відбулася культурно-мистецька акція, приурочена Дню пам'яті та примирення та 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Розпочато панахидою у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, пізніше відбувся мітинг-реквієм біля пам'ятника загиблим воїнам-односельчанам та  покладання квітів. У школі учасниками патріотичного клубу "Пошук" було проаналізовано історичні аспекти та переглянуто документальні мультимедіа про участь українців в Перемозі над нацизмом. Зібрано та систематизовано життєвий та бойовий шлях єдиного ветерана-односельчанина Бака Трохима Адамовича, який проживає у селі Борщівка. У шкільній бібліотеці організовано тематичну виставку сучасних періодичних видань та архівних джерел.