Борсуківська об'єднана територіальна громада розпочинає процес вивезення твердих побутових відходів

Дата: 21.03.2018 14:26

Борсуківська обєднана територіальна громада розпочинає процес централізованого вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) з усіх сіл та від підприємців і бізнесу, які ведуть свою господарську діяльність на території громади.  Голова Борсуківської обєднаної територіальної громади Іван Друзь підписав одним з перших договір на вивезення ТПВ від адмінбудинків Борсуківської сільської ради.

"Хочу зазначити, що це вже не перший крок в напрямку бородьби зі стихійними сміттєзвалищами.  Нагадаю, що по усіх селах нашої громади були встановлені сітки для пластику, та бочки для скла. Вивезення сміття стане ще одним важливим кроком розвитку нашої громади. Ми працюємо над тим, щоб наші вулиці були чистішими, а села охайнішими" - зазначив Іван Володимирович.