Козацьке коло 2017

Дата: 23.05.2017 14:30

Шістнадцятий рік поспіль козаки і козачки з усіх навчальних закладів Лановецького району збираються разом, щоб продемонструвати свою спортивну підготовку, бойовий дух, патріотизм і знання національних традицій, на щорічний збір дитячо-юнацьких об’єднань «Козацьке коло».

Цьогорічний XVІ збір дитячих куренів району пройшов 20 травня  2017 року на території  оздоровчого  табору «Лісова казка» (с.Борщівка  Лановецького району). Він був присвячений Дню Героїв, який ми святкуємо щорічно у кінці травня та 75-ій річниці утворення УПА.

У заході взяли участь 23 курені загальноосвітніх навчальних закладів району (понад 500 учнів).

Відкриття змагань провели переможці торішнього козацького змагу, учні Лановецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Учасників змагань вітали: голова районної державної адміністрації Ю.І.Сірант, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.І.Ходанович, голова Борсуківської сільської ради І.В.Друзь.

Програмою було передбачено проведення таких  конкурсів:

- представлення козацьких куренів «Слава не поляже, а про себе розкаже»;

- конкурс «Фірман султана»(козацька смуга перешкод);

- конкурс «Нащадки козацької слави»(конкурсні види: «Таборування», історичний конкурс «Відун», малюнок «Ми на козацькому колі»).

- «Пошук скарбів» (не зараховувався суддівською комісією до визначення переможців змагань).

За підсумками членів журі конкурсу, до складу якого увійшли спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, методисти районного методичного кабінету на чолі з В.І.Паламарчук, працівники позашкільних навчальних закладів, найсильнішим, найвправнішим, що найкраще продемонстрував свій козацький вишкіл, визнано курінь Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (І місце). Друге призове місце здобули козачата із Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Я.П.Горошка, третє – з Вербовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможців та призерів «Козацького кола-2017» відзначено грамотами, подяками та призами, які вручили начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.І.Ходанович та голова Борсуківської сільської ради І.В.Друзь.