Конкурс: Стань успішним підприємцем!

Дата: 19.10.2017 14:38

Увага! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів.

За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.

Учасником цього інкубатора може стати кожен, – як особи, які тільки планують розпочати бізнес так і діючі підприємці.

Бізнес-інкубатор – це можливість для людей, які хочуть займатися бізнесом, отримати супровід у започаткуванні та веденні підприємницької діяльності.

Для участі в інкубаторі не обов’язково бути зареєстрованим підприємцем, достатньо мати власну бізнес-ідею, а досвідчені експерти з ведення бізнесу допоможуть втілити її у життя.

Діючі представники підприємництва зможуть отримати фахову підтримку з удосконалення свого бізнесу за допомогою менторів, тренерів, експертів, а також усю наявну інформацію про можливості, які існують для підтримки підприємництва в Україні та області.

Участь в бізнес-інкубаторі  здійснюватиметься за 2 варіантами:

1. 10 переможців отримають власне робоче місце в офісі інкубатора, а також можливість обміну досвідом та знаннями з іншими учасниками інкубатора щодня впродовж року та фаховий супровід із започаткування та ведення власного бізнесу.
  1. Також, буде обрано 20 осіб, які отримають впродовж 2 років системну підтримку з розвитку та ведення своєї підприємницької діяльності.

Для того щоб стати учасником інкубатора достатньо подати заяву на участь та необхідний пакет документів.

Прийом документів на участь у конкурсі триватиме до 20 листопада 2017 року!

Пакет документів подається у паперовому вигляді в Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва  за адресою:
м. Тернопіль, вул. Грушевського 8, каб.833.

тел .: (0352) 52 31 72

моб.: (098)648 60 86

e-mail:ternopil.vrp@gmail.com.

Перелік необхідних документів:

- Конкурсна заявка (Додаток 1)
- Опис проектної ідеї/бізнес-плану за формою (Додаток 2)
- Копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (у разі зареєстрованого СПД)
- Письмова згода на обробку персональних даних.