Лановецький район, Тернопільська область

Виїзний прийом у Борсуківській об’єднаній територіальній  громаді для жителів сіл Передмірка, Великі Кусківці

Лановецьким об’єднаним управління Пенсійного Фонду України Тернопільської області спільно з соціальними партнерами провели виїзний прийом у Борсуківській об’єднаній територіальній  громаді для жителів сіл Передмірка, Великі Кусківці з метою надання практичної допомоги.  На зустрічі розглядалися питання легалізації заробітної плати, умови та права виходу на пенсію, можливості здійснення перерахунку пенсій з урахуванням актуальних змін у пенсійному законодавстві, ознайомлення присутніх з порядком реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду України. Фахівець фонду запропонувала відвідувачам ознайомитись з відомчим виданням – тижневою газетою «Пенсійний кур’єр».

Голова Борсуківської об’єднаної територіальної  громади Іван Друзь  зазначив, що такі зустрічі є корисними для сільських мешканців, адже місцеві жителі мають можливість отримати фахові консультації, не виїзжаючи до району та не шукаючи до якого спеціаліста потрібно звернутись.