Відзначення 204-річниці від Дня народження Тараса Шевченка та 130-річниці від Дня народження В.О.Барвінського
Дата: 16.03.2018 15:09
Кількість переглядів: 953
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/728d80a4427e1bf33d226cdebb58a5dc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/6c6510347545c309a770e53079f82c19.jpg)
Мандруючи країнами світу навряд знайдеш народ з такою багатовіковою історією. Вона викарбувана пророчими рядками Шевченка, виспівана мелодіями пісень, виборена кров’ю наших героїв. Наші предки помираючи за волю, несли надію на краще майбутнє в молоде покоління. Як писав Т.Г.Шевченка «і мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій не забудьте пом’янути незлим тихим словом», в цих рядках передана велика любов до свого народу і віра у краще майбутнє.
Вшановуючи пам'ять великого поета в школі села Борщівка відбувся конкурс читців присвячений 204-й річниці від Дня народження Тараса Шевченка. Конкурс читців проводиться щорічно з метою популяризації творчої спадщини національного пророка, виявлення обдарованої молоді, розкриття краси поетичного слова, залучення до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Кобзаря та визначення перспективи розвитку аматорського мистецтва.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/7d24ebb3313e4d4952a97dc363a97bfc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/df593aadd9a4a2dfc5dc76e95e6e2f8f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/89fbe1c2b68d0bca7f4346fc8b802f2f.jpg)
Також, був проведений фестиваль-конкурс духовної пісні «Молитва за Україну», присвячений 130-й річниці від Дня народження В.О.Барвінського. Фестиваль проводився з метою збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування творців духовної та культурної спадщини України, популяризації серед шкільної молоді хорової музики, вивчення та примноження фольклорних традицій рідного краю, виявлення і заохочення до творчості обдарованої учнівської молоді загальноосвітніх навчальних закладів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/04ade055427e59ade8146b79aab69c4d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/125c5b61da445954c190299c00ff094c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/3b50c7ba8f00bd946cecf239af3a95e3.jpg)
Конкурси проводились між усіма школами та закладами культури Борсуківської громади. З привітальним словом, звернувся до глядачів начальник відділ освіти, охорони здоров'я, культури, туризму, молоді та спорту Бондарець Валерій Михайлович. Він побажав усім конкурсантам успіху у здобутті перемоги у своїй номінації.
Представники шести сіл громади демонстрували на сцені майстерні номери. Чимало віршів було декламовано, чимало пісень пролинуло зі сцени. До мікрофона підходили учасники різних вікових категорій: і зовсім юні і уже з чималим життєвим досвідом.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/6b7866fde99b367f1b1e69d7767abb58.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/3889324a233aac358e4a179b37b448e2.jpg)
Директор школи Дзюба Валентин Григорович був задоволений тим що діти знають та цінують історію свого краю. Розуміють серйозність і відповідальність, яка кладеться на них, як молодого покоління. Підсумовуючи, сказав, що Борсуківська громада багата творчими та обдарованими дітьми, для яких необхідно будувати сильну, вільну, незалежну державу з мирним небом над головою.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04395886/ebb27eb1be5eea4c0b3731bd56546660.jpg)
« повернутися