Борсуківська сільська рада проводить ремонт приміщення майбутнього ЦНАПу

Дата: 13.12.2017 15:20

Одне із завдань громади - надавати якісні та доступні послуги усім жителям для забезпечення їхнього добробуту. Тому Борсуківська сільська рада розпочала процес створення ЦНАПу (центр надання адміністративних послуг).

На першому поверсі амбулаторії с.Борсуки проводиться ремонт приміщень, кошти на який були виділені сесією сільської ради. Ремонт приміщення проводить КП "Наш добробут".

Створюємо невеликий центр, куди буде зручно звертатись усім мешканцям нашої громади.В подальшому ще буде над чим працювати (особливо над збільшенням кількості та якості послуг). Працюємо та досягаємо мети разом.