Лановецький район, Тернопільська область

Лановецьким об’єднаним Управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області проведено виїзний прийом в об’єднану територіальну громаду Борсуківської сільської ради.

Одним із актуальних питань об’єднаної територіальної громади є обслуговування громадян. Під час прийому надавались роз’яснення та консультації. Розглядались питання  співпраці, відбувалось обговорення актуальних змін у законодавстві, зокрема легальна зайнятість, та зміни в пенсійному законодавстві з 01.10.2017 року. Жителі села Борсуки прийшли і поцікавились своїми питаннями щодо суми підвищення з 01.10.2017р., змін виходу на пенсію з  01.01.2018 року, перерахунок пенсій по статті 42 ч.2. (перерахунок стажу, стажу і заробітку) тощо.

В прийомі брали участь:

Представник Пенсійного фонду – головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи – Лариса Демчук;

Представник УСЗН – заступник начальника управління – начальник відділу соціальних допомог та   субсидій –  Валентина Кладькова;

Начальник відділу “Лановецького бюро правової допомоги “Кременецького місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги” – Олена Радосюк;

Представник РЦЗ – начальник відділу взаємодії з роботодавцями – Інна Грицай.