До уваги жителів Борсуківської громади! Кожного місяця другої середи в приміщенні сільської ради відбудеться прийом громадян працівниками Пенсійного фонду.

Дата: 22.11.2017 15:26

До уваги жителів Борсуківської громади!

Перелік послуг з питань обслуговування громадян, які можливо передати на умовах аутсорсінга територіальним громадам, підприємствам, установам, організаціям:

Пенсійним фондом України опрацьовано перелік послуг з питань обслуговування громадян, які можливо передати на умовах аутсорсінга територіальним громадам, підприємствам, установам, організаціям:

- надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо);

- попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів управління;

- прийом замовлень на видачу довідок (про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за формою ОК5 (ОК2, ОК7);

- прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення;

- допомога в заповненні та прийом анкети на виготовлення пенсійного посвідчення;

- надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання;

- прийом копій документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок;

- прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.