IV Всеукраїнський форум місцевого самоврядування у Львові

Дата: 22.03.2018 15:46

Сьогодні, 22 березня,  розпочав свою роботу IV Всеукраїнський форум місцевого самоврядування у Львові, на якому був присутній голова Борсуківської об’єднаної територіальної громади Друзь Іван Володимирович. Форум, як завжди став альтернативною платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем та перспектив розвитку місцевого самоврядування за участі провідних вітчизняних та іноземних експертів, міських голів та народних депутатів.

Цього року організатори та експерти запропонували такий перелік питань для дискусій:

• Темп реформи децентралізації в Україні. Що бракує: бажання, грошей чи просвітництва?
  • Територіальна організація органів виконавчої влади – взаємодія з органами місцевого самоврядування
  • Централізація у медичній сфері: переваги та недоліки вибору шляхів реформування
  • Роль програми U-LEAD з Європою у процесах децентралізації та можливості для потенційних українських партнерів
  • Електронні сервіси та розумні технології для ефективного розвитку міст та об’єднаних територіальних громад
  • Місцеве самоврядування для зміцнення України: реалії та можливості?
  • Практики управління фінансами для розвитку міст
  • Агломерації як території розвитку
  • Спроможні громади та потенціал мешканців до громадотворення